پزشکی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

چرا در دانشگاه پزشكي يه اتاق فكر وجود نداره كه دانشجو ها آزادانه با هم صحبت كنند و عقايدشون و افكارشون رو واسه دانشجوي ديگه بيان كنند؟

2 مشترك

چرا در دانشگاه پزشكي يه اتاق فكر وجود نداره كه دانشجو ها آزادانه با هم صحبت كنند و عقايدشون و افكارشون رو واسه دانشجوي ديگه بيان كنند؟ Empty چرا در دانشگاه پزشكي يه اتاق فكر وجود نداره كه دانشجو ها آزادانه با هم صحبت كنند و عقايدشون و افكارشون رو واسه دانشجوي ديگه بيان كنند؟

پست من طرف gharibeashena السبت يناير 09, 2010 4:27 pm

به نظر من اگه همه دانشجو ها بخوان اين اتاق فكر ايجاد ميشه اما نمي دونم هر وقت ميخواد يه كاري انجام بشه دانشجو ها عقب ميكشن و بهونه ميارن كه دانشگاه اذيت ميكنه و سنگ جلو مو ميندازه. اما تا كي ميخوايم با اين جملات كه دانشگاه ...... سر خودمونو شيره بماليم.
نميدونم چي بگم اما با اين وضعيت احساس دانشجو بودن رو ندارم

gharibeashena
مدیر سا یت
مدیر سا یت

تعداد پستها : 29

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

چرا در دانشگاه پزشكي يه اتاق فكر وجود نداره كه دانشجو ها آزادانه با هم صحبت كنند و عقايدشون و افكارشون رو واسه دانشجوي ديگه بيان كنند؟ Empty رد: چرا در دانشگاه پزشكي يه اتاق فكر وجود نداره كه دانشجو ها آزادانه با هم صحبت كنند و عقايدشون و افكارشون رو واسه دانشجوي ديگه بيان كنند؟

پست من طرف hani الأحد يناير 24, 2010 3:20 pm

ye javabe kotah in ke chon inja iran ast.
hani
hani

P87

الحصان
تعداد پستها : 47
آدرس پستي : hani.nice@yahoo.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة