پزشکی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
مواضيع مماثلة

بودنت مفيد باشه تا نبودنت احساس بشه

بودنت مفيد باشه تا نبودنت احساس بشه Empty بودنت مفيد باشه تا نبودنت احساس بشه

پست من طرف the READER السبت نوفمبر 21, 2009 1:28 pm

پنج آدم خوار به عنوان برنامه نويس در يک شرکت رايانه اي استخدام شدند. هنگام مراسم معارفه و خوش آمدگويي ، رييس شرکت به گروه آدم خواران گفت: «از اين پس ، شما همه جزو تيم ما هستيد. اينجا مي توانيد حقوق خوبي بگيريد و در غذاخوري شرکت هر مقدار غذا ، از هر نوع ، گوشتي و غير گوشتي که دوست داريد بخوريد. بنابراين خواهش مي کنم فکر خوردن کارکنان ما را از سر خود بيرون کنيد آدم خوارها قول دادند که با کارکنان شرکت کاري نداشته باشند. چهار هفته بعد ، رييس شرکت به آن ها سر زد و گفت: «شما خيلي سخت کار مي کنيد و به همه ي تعهدات خود پايبند هستيد. من از همه ي شما راضي هستم ، ولي يکي از برنامه نويس هاي ما ناپديد شده است. آيا کسي از شما مي داند که چه اتفاقي براي او افتاده است؟» آدم خوارها اظهار بي اطلاعي کردند. بعد از اينکه رييس شرکت رفت، مدير آدم خوارها از بقيه پرسيد: «کدام يک از شما نادان ها اين برنامه نويس را خورده ايد؟ ما چنين قراري نداشتيم.» يکي از آدم خوارها با ترديد دستش را بالا آورد مدير آدم خوارها گفت: «اي احمق ! چرا اين کار را کردي؟! ما در اين چهار هفته مديران کل و مديران ارشد پروژه ها را خورديم و هيچ کس چيزي نفهميد. حالا تو آن برنامه نويس را خوردي و رييس متوجه شد. لطفاً از اين به بعد ، افرادي را که کار مي کنند نخوريد !!!»
the READER
the READER
مدیر فرهنگی

الحصان
تعداد پستها : 314
آدرس پستي : turboboy_68@yahoo.com

نشان
قدرت:
بودنت مفيد باشه تا نبودنت احساس بشه Left_bar_bleue2/2بودنت مفيد باشه تا نبودنت احساس بشه Empty_bar_bleue  (2/2)

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة